//Jedálenská zostava EVENT

EVENT 

jedálenská zostava v modernom štýle

Funkčnosť a estetika

JEDNO MIESTO PRE RODINU PRE KONFORTNEJŠIE STRAVOVANIE

Dôležitým prvkom pre členov rodiny je dobrá nálada, že rodina môže jesť spoločne, preto sme vytvorili masívny jedálenský stôl pre milovníkov moderného štýlu. Nielenže je hlavným prvkom jedálne, ale jedným z najdôležitejších nábytkových prvkov v domácnosti. Okolo stola sa rodina a priatelia stretávajú, oslavujú, jedia a rozprávajú medzi sebou, takže je potrebné venovať im veľkú pozornosť.

Stôl s LAVICOU a STOLIČKAMI
Jedálenská zostava Event je navrhnutá pre moderný interiér. Dlhá životnosť je podporená aj kvalitnou surovinou z masívneho dreva. Prvkami jedálnej zostavy sú stoličky a lavička, ktorá je vyrobená s veľkou starostlivosťou.

Všetky časti sú vyrobené z čistého dreva
Naša rodinná jedálenská zostava je vyrobená výhradne z masívneho dreva – je vyrobená bez dýhy z najkvalitnejších domácich druhov drevín, ako jaseň alebo dub.

Jedálenská zostava so 4 stoličkami a lavicou je k dispozícii za akciovú cenu.

KVALITNÉ LÁTKY NA ČALÚNENIE

Existujú rôzne látky na čalúnenie v rôznych farbách na výber.

Vlastnosti: štandardný Eco-textil, antibakteriálny, hodvábny dotyk, vysoká odolnosť proti opotrebovaniu: Technológia “Smart clean”.

Jedálenská zostava EVENT v modernom štýle z masívu

Vlastnosti súpravy EVENT:

  • Všetky diely sú z masívneho dreva
  • Moderný štýl
  • Stabilná konštrukcia
  • Bohaté a detailné vypracovanie
  • Bohatý sortiment materiálov na čalúnenie
  • Odnímateľné plstené podložky
  • Štýlovo harmonizujúca lavica a stoličky

Všetky naše jedálenské sety sú vyrobené z čistého dreva a preto sú aj mimoriadne masívne. Zostava ponúka široký výber farieb a mnohé kombinácie drevín.

moderný jedálenský stôl, jedálenský stôl v modernom štýle, jedálenský set pre 6 osôb, masívny drevený jedálenský stôl, moderná masívna jedálenská súprava, jedálenský stôl, jedálenská zostava, drevený jedálenský stôl, dubový jedálenský stôl, orechový jedálenský stôl, jedálenský stôl z čerešne, jedálenský stôl z jaseňa, jedálenská súprava, jedálenská stolička, jedálenská lavica, jedálenský set

Druhy drevín a voliteľné farby:

Čerešňa :

Americký orech:

Jaseň :

Dub :

Dub s hrčami :

Doprava, montáž:

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti tovaru a namontujeme nábytok s vlastnými pracovníkmi na mieste určenia. Dávame si pozor na čistotu Vášho domova.

Masívny nábytok EVENT
ĎALŠIE PRODUKTY

2019-01-07T11:24:36+01:00