O nás 2019-02-12T12:36:14+01:00

NÁBYTOK Z MASÍVU

Každý vyrobený kus masívneho nábytku je jedinečný a unikátny!

SVETMASÍVU.SK sa zameriava na predaj vysokokvalitného nábytku zo vzácnych drevín, ako americký orech, ale aj z tradičných, ako je čerešňa, dub a jaseň od maďarského výrobca, ktorý má 24 ročnú tradíciu a skúsenosť za sebou.

Už pred spracovaním 1,5 – 2 rokov dopredu naskladnia drevené guľatiny, sušia ich, aby vedeli zaručiť vysokú kvalitu konečného produktu. Každá časť nábytku je vyrobená výhradne len z čistého dreva, u nás nenájdete žiadnu drevotriesku alebo dýhu, preto naplní očakávania aj naozaj náročných. Nájdete u nás rôzne štýly masívneho nábytku, cez moderný až po klasický.

Dvierka sú montované so značkovými závesmi s tlmením, šuflíky tiež celovýsuvom, s doťahom a tlmením, policové skrine sú vybavené skrytými podperkami, niektoré dvierka môžu byť zdobené s rezbou, bodové svetlá alebo LED pásiky vnútri vo vitríne, ohnuté ozdobné sklo…atď.

Nábytok z masívneho dreva je viac ako kus nábytku, príroda prechádza do Vášho domova, cítite vôňu lesa a lúky, má večnú hodnotu.

Na našej webovej stránke alebo v showroom viete si prezrieť našu jedinečnú ponuku. U nás nielen typ nábytku ale druh dreva, aj farbu môžete vybrať podľa toho, ktorý Vám najviac vyhovuje do Vášho interiéru, preto nie sme e-shop, nábytok sa vyrába na objednávku. Výrobné lehoty sú v rozmedzí 7-9 týždňov, pri výrobe atypického nábytku 8-12 týždňov.

Náš showroom nájdete v Nových Zámkoch, na ulici Podzámska č. 40.
od pondelka do piatku od 9.30 hod. do 15.30 hod.

alebo kontaktujte nás na tel. čísle: 0944 282 883
alebo napíšte nám mail: info@svetmasivu.sk , duofront.sk@gmail.com  

                                                         Pred návštevou odporúčame si dohodnúť termín!

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov, preto individuálne zaoberáme s každou zákazkou a snažíme sa čím najrýchlejšie dodať kvalitný tovar v čase.

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti tovaru a namontujeme nábytok s vlastnými pracovníkmi na mieste určenia. Dávame si pozor na čistotu Vášho domova.

Prajeme Vám príjemnú zábavu pri vyhľadávaní vysnívaného nábytku!

VOLITEĽNÉ SLUŽBY

DOPRAVA

VYNÁŠKA NÁBYTKU

MONTÁŽ

Pozrite si náš video, ako sa vyrábajú masívne nábytky