Montáž 2021-06-24T11:54:32+02:00

MONTÁŽ

Dôverujte odborníkom!

Zakúpený nábytok Vám priamo na mieste náš odborný personál radi namontuje! K cene montáže je potrebné pripočítať výnos.

Cenník montážnych prác:
– nočné stolíky, konferenčné stolíky, matrace 10,-€ / ks,
– samostatné skrine (komódy, TV a HIFI stojany, písacie stoly, samostatné vitríny), moderné skriňové zostavy 25,-€ / dielec,
– jedálenské sety, stoly, postele, šatníky, klasické skriňové zostavy, lovecký nábytok 40,-€ / dielec.
  • Nemontujeme kuchynské linky.
  • Nerobíme elektroinštalačné ani vodoinštalačné práce!
  • Dodávateľ nie je zodpovedný za nerovnanosti podlahy a steny! Ich oprava nie je úlohou našej spoločnosti!

Postup dodávky:

Pošleme vám e-mailovú správu 2 dni pred doručením objednávky s uvedením predpokladaného času príchodu. Plánovaný čas je nezávislý od nás a môže sa zmeniť z určitých dôvodov (kolóny, počasie), takže presnosť nemožno zaručiť vo všetkých prípadoch.
Vhodnosť / nevhodnosť dátumu doručenia môže zákazník potvrdiť e-mailom alebo telefonicky. Ak nepríde žiadny odpoveď , objednaný produkt zostane u nás na sklade.
Objednané služby sú zaručené našimi užitočnými a zdvorilými kolegami kvalifikovaným a skúseným spôsobom.

Osobný odber:

Ak objednaný tovar zákazník chce osobne prevziať, to môže preberať v našom sklade v Chotíne každú sobotu vopred dohodnutom čase medzi 8.00 a 11.00 hodine.
V záujme celistvosti dreveného nábytku v prípade osobnej prepravy zákazník sám zabezpečí výplňové a fixačné materiály (napr. kartóny, lepenky, bublinkové alebo penové fólie, predložky, viazaciu pásku, atď…). V prípade osobnej dopravy naša spoločnosť nezodpovedá za škody spôsobené prepravou!
V našom showroome máme predávačku, preto v prípade osobnej prepravy kupujúci sám musí vyriešiť nakladanie tovaru do auta z obchodu alebo zo skladu, odporúčame aby prišli dvaja pre tovar.

Ďalšie informácie:

Aby zákazník dostal od nás nábytok v nepoškodenom stave počas prepravy používame obalové materiály z recyklátu, ktoré nie sú škodlivé na životné prostredie.
Výrobné lehoty sú informatívne, dodávateľ vyhradzuje právo na zmenu! Z tohto dôvodu kupujúci neodvolateľne vzdáva nárok akejkoľvek možnej sankcie v dôsledku za oneskoreného doručenia tovaru.