//Posteľ BALANCE

BALANCE  

posteľ v modernom štýle

Funkčnosť, štýl a kvalita

Nadčasový dizajn v modernom štýle, skutočná hodnota z masívneho dreva.

Postele z masívneho dreva BALANCE ponúkame jednolôžkové alebo manželské postele, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach. K dispozícii sú postele s úložným priestorom a nízkym predným čelom.

Postele Balance sú vyrobené z hrubého materiálu s masívnymi rohovými spojmi vďaka kvalitnému materiálu z masívneho dreva. Také postele sú vhodné pre viaceré generácie. Posteľ BALANCE so svojím moderným dizajnom a úložným priestorom patrí do absolútne najvyššej kategórii. K posteli odporúčame objednať nočné stolíky Innova.

Jedinečná zmes tradícií a inovácií spojená s vysoko kvalitným materiálom z masívneho dreva s moderným dizajnom. Naše masívne postele Balance vytvárajú prirodzenú atmosféru. Drevo z dubu s hrčami poskytuje skutočný zážitok blízko k prírode.

Postele z masívneho dreva môžu byť vybrané z čerešňového, dubového, bukového, orechového, jaseňového dreva, ktoré sú pevné a stabilné, ich štruktúra je odolná a nedeformuje, takže naše výrobky môžu slúžiť životu alebo aj generáciám.

Spálňa je miestom pre kvalitný oddych, kde môžeme regenerovať počas pokojného spánku, čo nám prináša sviežosť v našich aktivít cez deň. Pre kľudný a spokojný život je nevyhnutný správny odpočinok, spánok. Ak cítimeže sme vyspatí a sme fit celý deň, tak vieme dosahnúť lepšie výsledky v každej oblasti života. Preto je dôležité, aby sme boli obklopení kvalitnými masívnymi nábytkami. Najdôležitejšou súčasťou spálne je masívny posteľ a dobrý matrac, ktorý je prispôsobený na vaše požiadavky. Skombinujte ich, aby ste prebudili vyspatý.

Posteľ BALANCE v modernom štýle z masívu

DREVO AKO ANTIALERGÉN

Môže vzniknúť otázka, prečo stále viac ľudí vyberá masívne drevené postele. Rozhodujúcim faktorom je pohodlie, stabilita a jedinečnosť masívneho dreva.

Nábytok z masívneho dreva zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéroch. Prostredníctvom otvorených pórov na svojom povrchu môže viazať významné množstvo škodlivých látok. Drevený materiál s otvorenými pórmi slúži ako antibiotikum, pretože baktérie na povrchu nie sú schopné prežiť.

Škodlivé látky a prach, ktoré sú prítomné vo vzduchu sú zodpovedné za alergické a astmatické ochorenia. Masívne drevo znižuje riziko vzniku alergických reakcií, pretože drevo nepriťahuje prach, nemôže ho elektrostaticky naplniť, ale má opačné vlastnosti.

Posteľ BALANCE môžete ideálne kombinovať s modernými nábytkami z masívneho dreva INNOVA.
Rošt do postele je vždy vyrobený z bukového dreva.

Vlastnosti postele BALANCE:

 • Všetky diely sú z masívneho dreva,
 • Moderný štýl
 •  Stabilná, robustná konštrukcia
 •  S úložným priestorom
 •  Na nohy sú umiestnené plstené podložky na ochranu parkety
 •  Vybavené kvalitným kovaním
 •  Bohatý výber farieb,
 •  Možnosť výberu druhu dreva
 • v rozmeroch 80 x 200,
 • v rozmeroch 90 x 200,
 • v rozmeroch 140 x 200,
 • v rozmeroch 160 x 200,
 • v rozmeroch 180 x 200,
 • v rozmeroch 200 x 200

MODERNÝ MANŽELSKÝ POSTEĽ, MASÍVNY POSTEĽ, POSTEĽ Z MASÍVU, MANŽELSKÝ POSTEĽ V MODERNOM ŠTÝLE, POSTEĽ Z ČISTÉHO DREVA, POSTEĽ S ÚLOŽNÝM PRIESTOROM, POSTEĽ S NÍZKYM PREDNÝM ČELOM, POSTELE

Druhy drevín a voliteľné farby:

Dub s hrčami :

Americký orech:

Jaseň :

Dub :

Buk :

Doprava, montáž:

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti tovaru a namontujeme nábytok s vlastnými pracovníkmi na mieste určenia. Dávame si pozor na čistotu Vášho domova.

Masívny nábytok BALANCE
ĎALŠIE PRODUKTY

2019-01-07T11:14:13+01:00