//Jedálenská zostava FLOW

FLOW 

jedálenská zostava v modernom štýle

Funkčnosť a estetika

Chcete moderný masívny jedálenský stôl, ktorý nestráca svoju stabilitu a hodnotu ani po mnohých rokoch používania? Jedálenský stôl FLOW je jedným z najlepších možností. Základná pozícia stola je vhodná pre 6 osôb, ale po úplnom otvorení kľudne môžete pozvať na obed aj 10 osôb.

Stôl s  LAVICOU a STOLIČKAMI
Jedálenská zostava FLOW je navrhnutá pre moderný interiér. Stolový plát a nohy sú mimoriadne hrubé, čo ďalej zvyšuje robustný vzhľad z masívneho dreva. Dlhá životnosť je podporená aj kvalitnou surovinou z masívneho dreva a špeciálnym kovaním, ktoré sa používa vo všetkých našich jedálnych zostavách. Prvkami jedálnej zostavy sú stoličky a lavička, ktorá je vyrobená s veľkou starostlivosťou. Na stole z masívneho dreva sa pohodlne zmestí aj viacdielna obedová súprava.

Všetky časti sú vyrobené z čistého dreva
Naša rodinná jedálenská zostava je vyrobená výhradne z masívneho dreva – je vyrobená bez dýhy z najkvalitnejších domácich druhov drevín, ako jaseň alebo dub.

Jedálenská zostava so 4 stoličkami a lavicou je k dispozícii za akciovú cenu.

KVALITNÉ LÁTKY NA ČALÚNENIE

Existujú rôzne látky na čalúnenie v rôznych farbách na výber.

Vlastnosti: štandardný Eco-textil, antibakteriálny, hodvábny dotyk, vysoká odolnosť proti opotrebovaniu: Technológia “Smart clean”.

Jedálenská súprava FLOW v modernom štýle z masívu

Vlastnosti súpravy FLOW:

 • Všetky diely sú z masívneho dreva
 • Moderný štýl
 • Stabilná, robustná konštrukcia
 • Bohaté a detailné vypracovanie
 • Rozkladací stôl na 220cm alebo na 270 cm
 • 6-osobný jedálenský stôl
 • 10-osobný jedálenský stôl
 • Vybavené kvalitným kovaním
 • Bohatý sortiment materiálov na čalúnenie
 • Odnímateľné plstené podložky
 • Štýlovo harmonizujúca lavica a stoličky

Všetky naše jedálenské sety sú vyrobené z čistého dreva a preto sú aj mimoriadne masívne. Zostava ponúka široký výber farieb a  mnohé kombinácie drevín. Vďaka rozkladacej funkcii stola je vhodný pre 6-10 ľudí.

moderný jedálenský stôl, jedálenský stôl v modernom štýle, jedálenský set pre 6 osôb, jedálenský stolík pre 10 osôb, rozkladací jedálenský stôl, masívny drevený jedálenský stôl, moderná masívna jedálenská súprava, jedálenský stôl, jedálenská zostava, drevený jedálenský stôl, dubový jedálenský stôl, orechový jedálenský stôl, jedálenský stôl z čerešne, jedálenský stôl z jaseňa, jedálenská súprava, jedálenská stolička, jedálenská lavica, rozťahovací jedálenský stôl, jedálenský set

Druhy drevín a voliteľné farby:

Čerešňa :

Americký orech:

Jaseň :

Dub :

Dub s hrčami :

Doprava, montáž:

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti tovaru a namontujeme nábytok s vlastnými pracovníkmi na mieste určenia. Dávame si pozor na čistotu Vášho domova.

Masívny nábytok FLOW
ĎALŠIE PRODUKTY

2019-01-07T11:26:24+01:00