//Jedálenská zostava FAMILY

FAMILY 

jedálenská zostava v klasickom štýle

Funkčnosť a estetika

Náš stôl v klasickom štýle je vybavený v strede synchrónne rozťahovacími guličkovými ložiskami. Po rozkladaní vrchnej dosky doplňujúca časť viete ľahko s jednou rukou otvárať otváracím mechanizmom tzv. ” motýľ “. Plocha stola pred rozložením – 100 x160 cm, po rozložení 100×230 cm. Stôl je určený pre 6 až 8 osôb. Nohy stola a stoličiek sú vybavené s plstenými podložkami na ochranu podlahy.

Vyrobené prírodou, ručne vyrobené

Krása trvanlivého nábytku pochádza z dvoch zdrojov: kvalitného prírodného dreva a odborného remeselníctva. Jedálenská zostava FAMILY je inšpirovaná nestarnúcou a stále obľúbenou klasikou. Tento štýlový nábytok nesie v sebe kúzlo starých čias bez toho, aby to bol staromódny. Vyznačuje sa eleganciou, jemnými tvarmi a dokonalými detailmi.

Všetky časti sú vyrobené z čistého dreva
Naša rodinná jedálenská zostava je vyrobená výhradne z masívneho dreva – je vyrobená bez dyhovaných časti z najkvalitnejších domácich druhov drevín, ako divá čerešňa alebo dub.

Jedálenská súprava so 6 stoličkami je k dispozícii za akciovú cenu.

Jedálenská zostava FAMILY v klasickom štýle z masívu

Vlastnosti zostavy FAMILY:

  •  Všetky diely sú z masívneho dreva
  •  Klasický štýl
  •  Stabilná, robustná konštrukcia
  •  Bohaté a detailné vypracovanie
  •  Rozkladací na 230 cm
  •  6-osobná jedáleň
  •  8-osobná jedáleň
  •  Vybavené kvalitným kovaním
  •  Bohatý sortiment čalúnenia
  •  Odnímateľné plstené podložky

Všetky naše jedálenské sety sú vyrobené z čistého dreva a preto sú aj mimoriadne masívne. Zostava ponúka široký výber farieb a  mnohé kombinácie drevín.
Stoličky sa môžu objednať aj s podrúčkou alebo aj bez v sete. Vďaka rozkladacej funkcii stola je vhodný pre 6-8 ľudí.

klasický jedálenský stôl, jedálenský stôl v klasickom štýle, jedálenský set pre 6 osôb, jedálenský stolík pre 8 osôb, rozkladací jedálenský stôl, masívny drevený jedálenský stôl, klasická masívna jedálenská súprava, jedálenský stôl, jedálenská zostava, drevený jedálenský stôl, dubový jedálenský stôl, orechový jedálenský stôl, jedálenský stôl z čerešne, jedálenský stôl z jaseňa, jedálenská súprava, jedálenská stolička, rozťahovací jedálenský stôl, jedálenský set

Druhy drevín a voliteľné farby:

Čerešňa :

Americký orech:

Dub :

Doprava, montáž:

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti tovaru a namontujeme nábytok s vlastnými pracovníkmi na mieste určenia. Dávame si pozor na čistotu Vášho domova.

Masívny nábytok FAMILY
ĎALŠIE PRODUKTY

2019-01-07T11:35:08+01:00